Посада

Старший викладач кафедри біоресурсів, аквакультури та природничих наук

Дані про вищу освіту

Народилась у 1971 року в с. Привільне Баштанського району Миколаївської області.

Закінчила Київське медичне училище №2 (1990 р., фармацевт), Уманський державний педагогічний університет (УДПУ) імені Павла Тичини (2006 р. – бакалавр педагогічної освіти, вчитель біології загальноосвітнього навчального закладу ІІ ступеня, диплом з відзнакою; 2007 р. – «Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія і географія», кваліфікація вчитель біології, географії, валеології та основ екології, організатор краєзнавчо-туристичної роботи загальноосвітнього навчального закладу ІІ-ІІІ ступенів, диплом з відзнакою; 2008 р. – «Педагогіка і методика середньої освіти. Географія», кваліфікація магістр педагогічної освіти, викладач географії, диплом з відзнакою).

В УДПУ імені Павла Тичини працювала з 2002 року на посадах лаборанта кафедри географії та екології, ст. лаборанта кафедри загального землезнавства та геології природничо-географічного факультету.

З 2013 р. – викладач кафедри загального землезнавства та геології УДПУ імені Павла Тичини.

2014–2017 рр. – навчання в стаціонарній аспірантурі на кафедрі фізичної географії та природокористування Одеського національного університету імені І. І. Мечникова. Після закінчення аспірантури продовжила працювати на посаді викладача кафедри географії та методики її навчання УДПУ імені Павла Тичини.

У Житомирському національному агроекологічному університеті працює з серпня 2019 року на посаді фахівця та викладача (0,5 ставки) кафедри біоресурсів, аквакультури та природничих наук.

З 1 вересня 2020 року старший викладач кафедри біоресурсів, аквакультури та природничих наук Поліського національного університету (м. Житомир).

Проводить практичну частину навчальних курсів: «Геологія з основами геохімії», «Геологічна будова та рельєф України», «Загальне землезнавство», «Кліматологія України», «Палеогеографія» та інші.

Сфера наукових інтересів

Фізико-географічні та геологічні дослідження території України та їх історія розвитку, екологія та геоекологія.

Загальна кількість публікацій

Має понад 44 наукові праці, серед яких 11 статей, 5 методичних розробок і низку матеріалів різнорідних наукових зібрань.

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.