Кравчук Ірина Ігорівна
доктор економічних наук, доцент
Коротка біографія

У 1996 році закінчила Державну агроекологічну академію України  за спеціальністю «Аграрний менеджмент»;

З 1997 р. по теперішній час працює в Житомирському національному агроекологічному університеті (викладач-стажист, асистент, старший викладач, доцент кафедри менеджменту організацій і адміністрування ім. М.П. Поліщука);

у 2002 році захистила дисертацію на тему «Мотивація в менеджменті підприємств АПК (на матеріалах харчових підприємств Житомирської області) на засіданні спеціалізованої вченої ради ННЦ «Інститут аграрної економіки» за спеціальністю «Підприємництво, менеджмент та маркетинг» і отримала науковий ступінь кандидата економічних наук.

у 2015 році захистила докторську дисертацію на тему «Управління економічним розвитком сільського соціуму: теорія і методологія" на засіданні спеціалізованої вченої ради ЖНАЕУ за спеціальністю «Економіка та управління національним господарством» і отримала науковий ступінь доктора економічних наук.

Очолює кафедру менеджменту організацій і адміністрування ім. М.П. Поліщука з травня 2015 року.

Сфера наукових інтересів
  • Управління економічним розвитком сільського соціуму;
  • зрівноважений розвиток сільських територій.
Загальна кількість публікацій

Автор 76 публікацій, з яких: 1 одноосібна монографія, навчальний посібник «Основи менеджменту», 45 публікацій у фахових наукових виданнях, 14 – у міжнародних виданнях.

Основні наукові та методичні праці:
e-mail:
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.