Посада

Старший викладач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

Науковий ступінь

кандидат економічних наук

Дані про вищу освіту
  • У 2009 р. закінчила з відзнакою Житомирський національний агроекологічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Менеджмент ЗЕД" та здобула кваліфікацію магістра з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.
  • У 2010 р. вступила до аспірантури Житомирського національного агроекологічного університету з відривом від виробництва.
Тема дисертації та рік захисту

У травні 2014 р. захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) на тему: "Інституційні засади розвитку сільського підприємництва" і отримала науковий ступінь кандидата економічних наук.

Сфера наукових інтересів

Інституційне забезпечення розвитку сільського підприємництва в умовах адаптації до євроінтеграційних змін.

Загальна кількість публікацій

Автор понад 40 науковий та науково-методичних праць

Основні наукові та методичні праці:
Куратор

групи МЗ-14-1 напряму підготовки "Менеджмент" (керівник фахової підготовки кафедра менеджменту ЗЕД)

Група МЗ-14-1 та куратор Усюк Тетяна Вікторівна

Участь в благодійній акції «Героям-Слава»