Посада, науковий ступінь, звання:

доцент кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції, кандидат економічних наук, доцент

Дисципліни, що викладає:

• Міжнародна логістика
  • Міжнародні транспортні перевезення

Сфера наукових інтересів:

Міжнародна логістична діяльність, глобальна транспортна інфраструктура.

Освіта:
  • Державна агроекологічна академія України, м. Житомир, факультет механізації сільського господарства, спеціальність “Механізація сільського господарства”;
  • Інститут підприємництва та сучасних технологій, м. Житомир, спеціальність “Фінанси”;
  • доцент кафедри зовнішньоекономічної діяльності підприємств

Тема дисертаційного дослідження:

“Мотивація підприємницької діяльності в аграрному секторі депресивного регіону” (спец. 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності))
Додаткова освіта (підвищення кваліфікації, участь в наукових проєктах):
  • 2020 р. підвищення кваліфікації у Національному університеті біоресурсів і природокористування України ННІ післядипломної освіти. Тема випускної роботи “Упровадження сучасних новітніх технологій навчання при викладанні дисципліни «Міжнародні транспортні перевезення»”.
Наукова діяльність:
  • 2016-2019 рр. – співвиконавець НДР: “Соціально-економічні пріоритети сільського розвитку в умовах глобалізації економіки та євроінтеграційних перспектив України”, №ДР 0115U007088;
  • 2020-2024 рр. – співиконавець НДР:  “Інноваційна модель зовнішньоекономічної політики в умовах кризи глобалізації”, №ДР 0120U101915.
Наукова школа:
  • автор більш, ніж 20 наукових праць;
  • підготовка студентів для участі в науково-практичних конференціях.
Наукові праці, посібники, підручники (окремі за останні 5 років):
Науковий профіль (ORCID, ResearcherID):
  • ORCID: 0000-0002-6034-7538
Контактна інформація: