Посада

Доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

Науковий ступінь

кандидат економічних наук

Вчене звання

Дані про вищу освіту

В 1994 році закінчив Київський університет ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Економічна теорія». В 1997 році вступив до аспірантури Інституту економіки НАН України без відриву від виробництва.

Тема дисертації та рік захисту

В 2004 році захистив дисертацію на тему «Державне регулювання ринкової економіки в роботах українських економістів другої половини ХІХ – початку ХХ ст.» на засіданні спеціалізованої вченої ради Інституту світової економіки і міжнародних відносин НАН України за спеціальністю «Економічна історія та історія економічної думки» і отримав науковий ступінь кандидата економічних наук.

Сфера наукових інтересів
  • Експортний потенціал;
  • Глобальні ринки.
Загальна кількість публікацій