Посада

Доцент кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції

Науковий ступінь

кандидат економічних наук

Вчене звання

Дані про вищу освіту

В 2004 році закінчила Державний агроекологічний університет за спеціальністю “Менеджмент ЗЕД”, з 2004 по 2008 рр. навчалася в аспірантурі цього ж навчального закладу.

Тема дисертації та рік захисту

У 2009 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 "Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)" на тему "Забезпечення економічної стійкості сільськогосподарських підприємств".

Сфера наукових інтересів
  • Економічна стійкість сільськогосподарських підприємств;
  • Інвестиційні процеси на сільських територіях
Загальна кількість публікацій

Співавтор 2 навчальних посібників:

1. Грабар І.Г. Економіка та менеджмент інноваційної діяльності. Навчальний посібник / І.Г.Грабар, Є.І.Ходаківський, Н.Л.Овандер, О. В.Іванюк, О.А.Прокопчук, К.О.Яроцька / за ред. д.е.н., проф. Ходаківського Є.І. – Київ. – ВКК „Центр учбової літератури”. – Серія „Електронні видання”. – 2010. – 324 с.;
  2. Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності. Навчальний посібник. / За ред. д.е.н., проф. Т.О. Зінчук. – Житомир: “Полісся”, 2013. – 416 с.

Співавтор колективної монографії: Прокопчук О.А. Економічна безпека та стійкість сільськогосподарських підприємств: [Монографія] / О.А. Прокопчук. – Житомир: “Вид-во “Волинь”, 2013 р. – 276 с.

Основні наукові та методичні праці: