Горбачова Ірина Володимирівна thumb
Посада, науковий ступінь, звання:

доцент кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції, кандидат економічних наук, доцент

Дисципліни, що викладає:
  • Міжнародні економічні відносини
  • Міжнародні стратегії економічного розвитку
  • Міжнародна інтеграція підприємств
  • Управління експортно-імпортними операціями
  • Кризовий менеджмент міжнародних компаній
  • HR-менеджмент міжнародних корпорацій
Сфера наукових інтересів:

євроінтеграційні процеси в економіці України, міжнародна міграція робочої сили, стратегії міжнародного розвитку корпорацій, HR-менеджмент міжнародних компаній.

Освіта:
  • Тернопільська академія народного господарства, м. Тернопіль, економічний факультет, спеціальність “Управління трудовими ресурсами”, диплом спеціаліста (денна форма навчання);
  • Тернопільська академія народного господарства, м. Тернопіль, факультет міжнародного бізнесу, спеціальність “Менеджмент організацій”, диплом магістра (заочна форма навчання);
  • аспірантура Житомирського національного агроекологічного університету (денна форма навчання).
Тема дисертаційного дослідження:
“Система управління персоналом сільськогосподарських підприємств” (спец. 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).
Додаткова освіта (підвищення кваліфікації, участь в наукових проєктах):
  • листопад 2013 р. стажування у Національному університеті біоресурсів і природокористування України (ННІ післядипломної освіти).
  • жовтень 2017 р. стажування у Національному університеті біоресурсів і природокористування України (ННІ післядипломної освіти).
  • жовтень 2019 р. стажування у Міжнародних міжурядових організаціях (ООН, ОБСЄ, ЄС) «Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці. м. Відень (Австрія).
Наукова діяльність:
  • 2016-2019 рр. – співвиконавець НДР: “Соціально-економічні пріоритети сільського розвитку в умовах глобальної економіки та євроінтеграційних перспектив України” на 2015-2019 рр.”, №ДР 0115U007080;
  • 2020-2024 рр. – співвиконавець НДР: “Інноваційна модель зовнішньоекономічної політики в умовах кризи глобалізації”, №ДР 0120U101915.
Наукова школа:
  • керівник студентського наукового гуртка: “Student scientific corporation”;
  • автор більш, ніж 30 наукових праць;
  • підготовка студентів для участі в конкурсах студентських наукових робіт.
Наукові праці, посібники, підручники (окремі за останні 5 років):
Науковий профіль (ORCID, ResearcherID):
  • ORCID: 0000-0003-0254-9593
  • ResearcherID: V-8952-2017