Посада

Доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

Науковий ступінь

кандидат економічних наук

Вчене звання

Дані про вищу освіту

У 1998 році закінчила Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Управління трудовими ресурсами» і здобула кваліфікацію економіст. У 2001 році закінчила магістратуру Тернопільської академії народного господарства за спеціальністю «Менеджмент організацій» і здобула кваліфікацію магістра з менеджменту організацій.

Тема дисертації та рік захисту

Кандидат економічних наук з 22 грудня 2011 року. Дисертацію на тему: «Система управління персоналом сільськогосподарських підприємств» захистила у спеціалізованій вченій раді Житомирського національного агроекологічного університету.

Сфера наукових інтересів

Дослідження проблем міжнародної міграції робочої сили, управління персоналом організації

Загальна кількість публікацій

Загальна кількість праць: 28 публікацій. Співавтор навчального посібника: «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Основні наукові та методичні праці: