Посада

Доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

Науковий ступінь

кандидат економічних наук

Вчене звання

докторант

Дані про вищу освіту

У 2009 р. закінчив з відзнакою Житомирський національний агроекологічний університет за спеціальністю “Облік та аудит”, з 2009 по 2012 рр. навчався в аспірантурі цього ж навчального закладу.

У 2013 р. закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України за спеціальністю “Землеустрій та кадастр”.

У 2016 р. закінчив з відзнакою Житомирський національний агроекологічний університет за спеціальністю “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”.

Тема дисертації та рік захисту

У 2012 р. захистив дисертацію на тему “Оптимізація виробничої структури високотоварних сільськогосподарських підприємств” на засіданні спеціалізованої вченої ради Житомирського національного агроекологічного університету за спеціальністю 08.00.04 “Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) і отримав науковий ступінь кандидата економічних наук.

Сфера наукових інтересів

Міжнародні економічні відносини, розвиток земельних відносин в умовах глобалізації

Загальна кількість публікацій

Автор методичних рекомендацій для практичних занять з дисциплін “Міжнародні організації” та “Кон’юнктура світових товарних ринків”.

Співвиконавець державної бюджетної тематики Департаменту економічного розвитку аграрного ринку Міністерства аграрної політики та продовольства України: “Кон’юнктура світового та регіональних ринків сільськогосподарської продукції і продовольства за УКТ ЗЕД 01–24 та її вплив на стан ринкової рівноваги на аграрному ринку України” (2012 р).

Співавтор методичних рекомендацій для сільськогосподарських товаровиробників щодо виробництва та реалізації біопалива, розвитку органічного сільського господарства.

Основні наукові та методичні праці:
Куратор

групи МЗ-13-1 напряму підготовки "Менеджмент" (керівник фахової підготовки кафедра менеджменту ЗЕД)

Група МЗ-13-1 та куратор Данкевич Віталій Євгенович