Посада, науковий ступінь, звання:

професор кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції, доктор економічних наук, доцент

Дисципліни, що викладає:

• Кон’юнктура світових товарних ринків
  • Міжнародні економічні відносини
  • Зовнішньоекономічна діяльність підприємства
  • Міжнародні організації
  • Митна справа
Сфера наукових інтересів:

Міжнародні економічні відносини, розвиток земельних відносин в умовах глобалізації, продовольча безпека, формування експортного потенціалу України

Освіта:
  • Житомирський національний агроекологічний університет, спеціальність “Облік та аудит”, кваліфікація “Магістр з обліку і аудиту” (денна форма навчання);
  • аспірантура Житомирського національного агроекологічного університету (денна форма навчання), диплом кандидата економічних наук;
  • Національний університет біоресурсів і природокористування України,  спеціальність “Землеустрій та кадастр”, кваліфікація “Інженер-землевпорядник” (заочна форма навчання);
  • Житомирський національний агроекологічний університет, спеціальність “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”, кваліфікація “Спеціаліст з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності” (заочна форма навчання);
  • докторантура Житомирського національного агроекологічного університету (денна форма навчання), диплом доктора економічних наук.
Тема дисертаційного дослідження:
“Розвиток земельних відносин у сільському господарстві: теорія, методологія, практика” (спец. 08.00.03 – економіка та управління національним господарством)
Додаткова освіта (підвищення кваліфікації, участь в наукових проєктах):
  • Національний університет біоресурсів та природокористування України, ННІ післядипломної освіти, свідоцтво про підвищення кваліфікації 12СПК №868504 від 17.02.2012 р. Тема випускної роботи “Функціонування технопарків в Європі”.
  • Національний університет біоресурсів та природокористування України, ННІ післядипломної освіти, свідоцтво про підвищення кваліфікації  №СС 00493706/004791-17 від 17.11.2017 р. Тема випускної роботи “Роль навчальної дисципліни “Кон’юнктура світових товарних ринків”  у формуванні професійних компетенцій  майбутніх фахівців аграрної сфери”.
  • Академія управління та адміністрації в м. Ополе (Польща). Навчальний курс “Економіка та державне управління” (Червень – серпень 2018). Сертифікат №001 від 31.08.2018.
  • Dr. Jan-U. Sandal Institute. International Study Course in Social Entrepreneurship, Сертифікат SE-03-A від 24 травня 2019 р.
  • Dr. Jan-U. Sandal Institute. International Study Course in Service Vision Management, Сертифікат SV-03-A від 24 травня 2019 р.
  • Dr. Jan-U. Sandal Institute. International  Study Course in Innovation Management, Сертифікат IM-03-A від 24 травня 2019 р.
  • Стажування у європейських університетах “Європейська освіта в контексті сталого розвитку: передовий досвід та глобальні тенденції” (Словаччина-Польща). (2019 р.).
  • Стажування в Інституті аграрного розвитку в Центральній та Східній Європі ім. Лейбніца (ІАМО, Німеччина), проект “UaAgriDialog”. (2019 р.).
  • Стажування у “Social entrepreneur school IBSFil. Dr. Jan-U. Sandal Institute, Норвегія (2019 р.).
Наукова діяльність:
  • 2012 р. – співвиконавець держбюджетної теми: “Кон’юнктура світового та регіонального ринків сільськогосподарської продукції і продовольства за УКТЗЕД 01-24 та вплив її на стан ринкової рівноваги на аграрному ринку України”, №ДР 0112U006529;
  • 2016-2019 рр. – співвиконавець держбюджетної теми: “Інклюзивна модель сталого розвитку сільських громад в умовах євроінтеграційної перспективи”, № ДР 011U7002519;
  • 2016-2019 рр. – співвиконавець НДР: “Соціально-економічні пріоритети сільського розвитку в умовах глобалізації економіки та євроінтеграційних перспектив України”, №ДР 0115U007088;
  • 2017-2018 рр. – консультант проєкту “Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні”, Світовий банк;
  • 2018-2019 рр. – консультант проєкту “Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні”, Світовий Банк та ЄС;
  • 2020-2024 рр. –  співвиконавець НДР:  “Інноваційна модель зовнішньоекономічної політики в умовах кризи глобалізації”, №ДР 0120U101915.
Наукова школа:
  • автор більш, ніж 100 наукових праць;
  • підготовка аспірантів за напрямом розвиток земельних відносин в умовах глобалізації;
  • підготовка студентів для участі в конкурсах студентських наукових робіт.
  • рецензент міжнародних наукових фахових економічних журналів: “Agricultural and Resource Economics: International Scientific E-Journal”; “Економіка. Управління. Інновації”.
Наукові праці, посібники, підручники (окремі за останні 5 років):
Особисті заслуги (нагороди, грамоти тощо):
  • Лауреат Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України
Науковий профіль (ORCID, ResearcherID):
  • ORCID: 0000-0002-0522-2927
  • Researcher ID  E-3739-2017