Зіновчук Віталій Володимирович
завідувач випускової кафедри маркетингу, д. е. н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, почесний професор Житомирського національного агроекологічного університету, почесний доктор Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» НААНУ, почесний працівник системи продуктивності АПК України (ІІ і ІІІ ступенів). Педагогічний (науково-педагогічний стаж) – 38 років. У ЖНАЕУ працює з 1984 р. Є автором понад 230 наукових та навчально-методичних праць.

Коротка біографія

У 1979 р. закінчив Житомирський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Економіка та організація сільськогосподарського виробництва». Закінчив аспірантуру Українського НДІ економіки і організації сільського господарства ім. О. Г. Шліхтера (м. Київ). У 1987 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему «Удосконалення системи оплати праці в хмелярстві». Закінчив докторантуру Інституту аграрної економіки УААН (м. Київ). У 2000 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук на тему «Сільськогосподарська кооперація: теорія, методологія, практика».

У 1984–1995 рр. працював асистентом, доцентом, завідуючим кафедрою менеджменту та агробізнесу в Державній агроекологічній академії України (до 1994 р. – Житомирський сільськогосподарський інститут). У період 1995–2004 рр. працював старшим, провідним, головним науковим співробітником відділу підприємництва у Національному науковому центрі «Інститут аграрної економіки» Національної академії аграрних наук України (м. Київ).

Напрям наукової діяльності – розвиток сільськогосподарської кооперації і вертикальної інтеграції в маркетингових ланцюгах агропродовольчого сектора.

Сфера наукових інтересів

Сільськогосподарська кооперація та вертикальна інтеграція, міжнародний маркетинг в агробізнесі, стратегічне планування сільського розвитку, методологія наукових досліджень в економіці

Основні наукові та методичні праці:

Телефон: (0412) 22-89-65