Заблоцька Ольга Сергіївна
доктор педагогічних наук, професор
Дата і місце народження

26 вересня 1961 року на Житомирщині

Коротка біографія

У 1984 році з відзнакою закінчила природничий факультет Житомирського педагогічного інституту імені Івана Франка за спеціальністю «Біологія з додатковою спеціальністю хімія». Працювала вчителем хімії, викладачем хімії у Житомирському ліцеї при Житомирському державному інженерно-технологічному інституті, заступником директора Житомирського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом.

З 2004 року працює на кафедрі хімії ЖНАЕУ. З 2009 року обіймає посаду завідувача кафедри хімії.

Кандидатську дисертацію на тему: «Формування знань про структурну організацію органічних речовин у курсі хімії загальноосвітньої школи» захистила у 2004 році в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

Науковий ступінь кандидата педагогічних наук присвоєно в 2005 році за спеціальністю 13.00.02 «Теорія та методика навчання хімії».

Вчене звання доцента кафедри хімії присуджено в 2008 році.

Докторську дисертацію на тему: «Теоретичні та методичні засади формування предметних компетенцій з хімії у студентів екологічних спеціальностей» захистила у 2011 році в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

Науковий ступінь доктора педагогічних наук присвоєно в 2012 році за спеціальністю 13.00.02 «Теорія та методика навчання (хімія)».

Вчене звання професора кафедри хімії присуджено в 2014 році.

Є членом спеціалізованої вченої ради К 26.452.05 в Інституті педагогіки НАПН України із захисту кандидатських дисертацій зі спеціальностей 13.00.02 – теорія та методика навчання (хімія) і теорія та методика навчання (географія). Нагороджена грамотою Еколого-аудиторської палати України.

Сфера наукових інтересів

Теорія та методика навчання хімії, дослідження хімічних аспектів екології

Загальна кількість публікацій

Автор більше 100 наукових та навчально-методичних праць.

Основні наукові та методичні праці:
e-mail:
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.