Данкевич Віталій Євгенович

В.о. декана факультету права, публічного управління та національної безпеки,

доктор економічних наук

Дата і місце народження

26 жовтня 1986 року, м. Житомир.

Коротка біографія

З 2004 р. по 2009 р. навчався у Житомирському національному агроекологічному університеті зі спеціальності “Облік та аудит”, отримав кваліфікацію “Магістр з обліку і аудиту”.

З 2010 р. по 2012 р. – аспірант Житомирського національного агроекологічного університету.

З 2011 р. по 2013 р. навчався в Національному університеті біоресурсів і природокористування України зі спеціальніості “Землеустрій та кадастр”, отримав кваліфікацію “Інженер-землевпорядник”.

У 2012 р. захистив дисертацію та одержав науковий ступінь кандидата економічних наук зі спеціальності 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

З 2015 р. по 2016 р. навчався у Житомирському національному агроекологічному університеті зі спеціальності “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”, отримав кваліфікацію “Спеціаліст з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності”.

Червень – серпень 2018 року навчався в Академії управління та адміністрації в м. Ополе (Польща). Вивчав навчальний курс “Економіка та державне управління”.

З 2015 р. по 2018 – докторант Житомирського національного агроекологічного університету.

У 2018 р. захистив дисертацію та одержав науковий ступінь доктора економічних наук зі спеціальності 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.

З 2013 р. по 2018 р. – асистент, старший викладач, доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Житомирського національного агроекологічного університету.

З 2017 р. по 2018 р. – консультант проєкту “Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні”, Світовий банк (експерт з формування законодавчої бази для ринкового обігу сільськогосподарських угідь).

З 2018 р. по 2019 – консультант проєкту “Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні”, Світовий Банк та ЄС (експерт з формування законодавчої бази для ринкового обігу сільськогосподарських угідь).

З 2018 р. по 2020 – професор кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції Житомирського національного агроекологічного університету.

З 2020 р. дотепер – в.о. декана факультету права, публічного управління та національної безпеки, професор кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції Поліського національного університету.

Додаткова освіта (підвищення кваліфікації, участь в наукових проєктах):

• Академія управління та адміністрації в м. Ополе. Навчальний курс “Економіка та державне управління” (Польща, 2018).
  • Dr. Jan-U. Sandal Institute. International Study Course in Social Entrepreneurship, (Україна, Норвегія, 2019).
  • Dr. Jan-U. Sandal Institute. International Study Course in Service Vision Management, (Україна, Норвегія, 2019).
  • Dr. Jan-U. Sandal Institute. International  Study Course in Innovation Management, (Україна, Норвегія, 2019).
  • Стажування у європейських університетах “Європейська освіта в контексті сталого розвитку: передовий досвід та глобальні тенденції” (Словаччина – Польща, 2019).
  • Стажування в Інституті аграрного розвитку в Центральній та Східній Європі ім. Лейбніца (ІАМО), проєкт “UaAgriDialog” (Німеччина, 2019).
  • Стажування у “Social entrepreneur school IBSFil. Dr. Jan-U. Sandal Institute, (Норвегія, 2019).
Сфера наукових інтересів

Земельне право, розвиток земельних відносин в умовах глобалізації, міжнародні економічні відносини, продовольча безпека, формування ринку сільськогосподарських земель.

Загальна кількість публікацій

Автор понад 150 наукових праць, підручників, навчальних посібників та методичних рекомендацій з актуальних проблем розвитку земельних відносин, формування продовольчої безпеки, ринкового обігу сільськогосподарських земель.

Основні наукові та методичні праці: