Дідора Віктор Григорович
доктор сільськогосподарських наук, професор, Заслужений працівник сільського господарства України, "Відмінник освіти України"
Дата і місце народження

1938 р.

Коротка біографія

У 1965 р. закінчив Житомирський сільськогосподарський інститут за фахом „Вчений агроном”. У 1965–1967 рр. старший агроном Житомирського районного управління сільського-господарства.

В 1969 р, в Українській ордена Трудового Червоного прапора сільськогосподарській академії (м. Київ) захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук на тему «Порівняльна ефективність різних технологій збирання льону-довгунця в умовах Полісся України».

З 1969 р. працює в Житомирському національному агроекологічному університеті на посадах: асистента, доцента, професора. А з 2015 р. виконує обов’язки завідувача кафедри «Технології зберігання та переробки продукції рослинництва».

У 2009 р. успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора сільськогосподарських наук, на тему «Агробіологічне обґрунтування технології виробництва льону-довгунця». У 2011 р. присвоєно вчене звання професора.

У 2003 р. нагороджений знаком «Відмінник освіти України», а у 2010 р. присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України».

Сфера наукових інтересів

Удосконалення технології вирощування і переробки технічних культур.

Загальна кількість публікацій

Є автором та співавтором 150 наукових праць.

Основні наукові та методичні праці:
e-mail:
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.