Посада

Доцент кафедри геодезії та землеустрою

Науковий ступінь

кандидат сільськогосподарських наук

Вчене звання

доцент

Дані про вищу освіту

Має дві вищих освіти. У 2006 році з відзнакою закінчила Державний вищий навчальний заклад “Державний агроекологічний університет” за спеціальністю “Екологія та охорона навколишнього середовища”, отримала кваліфікацію “Агроном-еколог”.
Другу вищу освіту отримала у Житомирському національному агроекологічному університеті у 2017 році за спеціальністю “Геодезія та землеустрій”, кваліфікація “Інженер-землевпорядник”

Тема дисертації та рік захисту

У 2011 році захистила дисертацію на тему “Мокра бактеріальна гниль картоплі та заходи щодо обмеження її розвитку в умовах Полісся України”, здобувши науковий ступінь кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.11 – фітопатологія.

Загальна кількість публікацій

Має більше 30 наукових та навчально-методичних праць, в тому числі є співавтором фахової статті, опублікованої в міжнародній науково-метричній базі Scopus.
Також є співавтором посібника “Основи наукових досліджень в агрономії та захисті рослин” (В.М. Положенець, О.В. Єщенко, С.Ф. Гриб, І.Ф. Вернигора, Л.В. Немерицька).

Основні наукові та методичні праці за період роботи на кафедрі геодезії та землеустрою (на кафедрі працює з лютого 2016 року):