Трофименко Петро Іванович
кандидат сільськогосподарських наук, доцент
Дата і місце народження

інформація відсутня

Коротка біографія

У 1991 році закінчив факультет агрохімії та ґрунтознавства, у 1997 - факультет землевпорядкування Харківського державного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва.                         У 1992-1998 рр. працював спеціалістом районного відділу земельних ресурсів у Чернігівській області на посаді інженера-землевпорядника. З 1998 по 2000 рік - у проектній землевпорядній організації. З 1998 року - на викладацькій роботі у Чернігівському державному інституті економіки і управління.

У 2004 році, після закінчення аспірантури у Національному науковому центрі «Інститут ґрунтознавства та агрохімії» (м. Харків), захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю «Агрофізика та агроґрунтознавство» за темою «Картографо-аналітична оцінка агроекологічного стану ґрунтового покриву (на прикладі Чернігівщини)».

Сфера наукових інтересів

Картографо-аналітична оцінка ґрунтового покриву, методи дистанційного зондування земної поверхні, оптимізація структури земельних угідь аграрних підприємств.

Загальна кількість публікацій

Співавтор навчального посібнику для студентів агрономічної спеціальності «Методика наукових досліджень в агрономії», 2013 року видання.

Має більше 30 наукових публікацій.

Основні наукові та методичні праці:
e-mail:
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.