На факультеті лісового господарства та екології з 6 по 8 жовтня студенти, викладачі та співробітники Поліського національного університету відзначали 20-річчя від дня заснування факультету. 

 

Святкували три дні. Перший день - студентський. Найактивнішим студентам вручили подяки “за високі здобутки  та активну громадську позицію, популяризацію студентського життя, небайдужість до суспільного життя”. Серед студентів обрали “нового декана”, який очолив засідання студентського самоврядування факультету. Біля центрального входу в корпус відбувся святковий концерт, а після завершення - фуршет для студентів від науково-педагогічних працівників факультету.

У другий день відбулася міжнародна науково-практична конференція “Сучасні проблеми лісової галузі та екології”, де взяли участь фахівці та науковці з усієї України.  Здійснили поїздку на виробничі об'єкти Житомирського лісгоспу для того, щоб ознайомитися з передовими технологіями, які має зараз лісове господарство. 

У останній день заходу студенти долучились до президентської акції “Створюємо ліси разом”, яка відбулася у рамках програми “Зелена країна”. 

Пари не скасовували, а згрупували і перенесли, щоб всі могли прийняти участь в святі. Більшість заходів - у дворі корпусу з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

Крім того, декілька днів у фоє факультету діяла  тематична виставка презентаційних столів від кафедр та активу студентів.

Пресслужба Поліського національного університету

Новини

All news