З нагоди Всесвітнього дня туризму 24 вересня на вулиці  Михайлівській відбулось нагородження викладачів та студентів Поліського національного університету.

З вітальною промовою виступив проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук. Він наголосив, що туризм сьогодні вважається одним із перспективних напрямків соціально-економічного розвитку країни, регіонів та міст. 

Мені дуже приємно за дорученням ректора університету Олега Скидана бути присутнім тут. Я вітаю не лише наших студентів і викладачів, які виховують майбутню еліту туристичної галузі Житомира,  але й дякую нашим стейкхолдерам, які активно долучаються до освітньої програми, зокрема, туризму. Впевнений у продуктивності нашої щоденної праці та вірю у наш потенціал. Крок за кроком Житомирщина стане ще більш відкритою і туристичною не тільки для житомирян, але й для усієї країни. Зі святом”, - сказав проректор.

За популяризацію туристичної індустрії і підготовку висококваліфікованих кадрів, а також з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму подяки та вітання отримали  декан факультету економіки та менеджменту Олександр Опалов, доцент кафедри туризму Таїсія Чернишова, асистент Анна Осіпчук.  А також за популяризацію знань у сфері туризму та розвиток туристичної індустрії подяки вручили студентам: Іванні Николишиній, Галині Шаровій, Владиславу Кучеруку, Дарині Волощук, Юлії Ходаківськіц, Андрію Кушніруку, Дарині Шевчук, Марії Байовській, Марині Іщик, Діані Ніквашвілі, Аліні Гаращук, Ользі Філоненко, Вячеславу Вакуленко. 

Стейкхолдери ОПП «Туризм» також отримали подяки. Зокрема, голова обласної мистецько-культурної спілки  народних майстрів «Мистецьке Полісся» Анна Івченко, уповноважений представника Спілки сільського зеленого туризму України в Житомирській області, власниця культурно-мистецького центру «Поліська хата» Інна Величко, керуюча рестораном «Прімавера» ТОВ «Рейкарц Хотел Менеджмент» Ніна Весельська, директор туристичної агенції Ірена Бурутіна, директор Кмитівського музею образотворчого мистецтва ім. Й. Д. Буханчука Ярослав Хитрий, директор туристичної агенції «Патріот» Сергій Дехтяренко, власник музейного комплексу «Ремісничий двір» Федор Євтушенко.

“Вітаємо всіх причетних з цим професійним святом. Бажаю здоров'я, щастя, впевненості у власних силах, професіоналізму та успіху. Нехай туристична галузь у нашій країні процвітає, а наші співгромадяни більше відвідуватимуть світові туристичні курорти!, - сказала доцент кафедри туризму Таїсія Чернишова.

До слова,  свято встановлено Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році в місті Торремолінос, Іспанія.  У жовтні 1997 року Україна стала дійсним членом Всесвітньої туристської організації - головної міжнародної міжурядової організації у сфері подорожей і туризму, що є виконавчим органом ООН та займається активізацією та розвитком туризму, розробкою та впровадженням світової туристичної політики. У вересні 1999 року на XIII сесії Генеральної асамблеї Всесвітньої туристської організації, що проходила у м. Сантьяго (Чилі), Україну було обрано до Виконавчої ради організації.

Пресслужба Поліського національного університету

Новини

All news