У літньому театрі “Ракушка” 1 вересня відбулись урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників Поліського національного університету. З цієї події розпочалась плеяда заходів, які присвячені до 100-річчя університету.

htrnjhltympyfym

Урочистий захід відкрив ректор Поліського національного університету Олег Скидан. Він привітав студентів та всіх присутніх зі святом, побажав першокурсникам, щоб обрана ними професія по-справжньому стала улюбленою справою всього їхнього життя.

“Ми вітаємо першокурсників у нашій великій та дружній родині університету. Саме університет стане вашою відправною точкою для підкорення нових вершин. Бажаю вам невичерпної енергії та творчих здобутків, щоб кожен зміг реалізувати свій потенціал у нашому Поліському національному університеті”, - сказав Олег Скидан.

 

Ректор зауважив, що в наступному році університет святкує 100-річчя від дня заснування. За цей час заклад пройшов шлях від землемірного училища до університету національного рівня. І цей розвиток продовжується.

“Нині ми стали закладом освіти, який має одну найпотужнішу інфраструктуру, широкий спектр лабораторій та центрів, де студенти можуть розкрити всі свої таланти. В нашій структурі є ботанічний сад загальнодержавного значення, дослідне поле, клініка ветеринарної медицини, найпотужніша інжинірингова школа, єдиний університетський комплекс космічного моніторингу Землі, де можна долучатися не лише до освітнього процесу, а й до реалізації економічних і соціальних проєктів”, - розповів Олег Скидан.

За його словами, університет дає всі можливості для розвитку студентів й завдяки потужній співпраці з іноземними партнерами. Заклад постійно відвідують іноземні гості та закордонні делегації для обміну досвідом у сфері освіти й науки. Провідні вчені зарубіжних держав беруть участь у наукових форумах, організатором яких є університет. Поліський національний університет – це заклад, орієнтований на надання високого рівня професійних знань.

В урочистостях також взяли участь голова обласної ради Володимир Федоренко та заступниця Житомирського міського голови Марія Місюрова.  Олег Скидан разом з поважними гостями вручили першокурсникам традиційний символічний “ключ знань” та невід’ємні атрибути студентів: залікову книжку і квиток. Хлопці та дівчата урочисто проголосили клятву першокурсника.

Висловилюємо привітання на адресу професорсько-викладацького складу, бажаємо колективу успіхів у наполегливій та кропіткій праці – сприянні становлення професійних, інтелектуально розвинених та духовно збагачених молодих особистостей.

Пресслужба Поліського національного університету

 

Новини

All news