У конгрес-холі Поліського національного університету 5 серпня відбудеться технічний семінар від ITM Industry Group за участю експертів компаній: SIEMENS, Rittal Ukraine, LAPP Kabel та PILZ. Захід буде проведений у рамках «Регіонального форуму промислової автоматизації: Дуальна освіта для розвитку фахівців галузі».

Учасників семінару ознайомлять з останніми новинками та розробками світу автоматизації. Захід буде цікавим та актуальним для технічних директорів, енергетиків, керівників, які відповідають за інновації на підприємстві; для інженерів та спеціалістів КВПіА; для начальників виробництва, які прагнуть удосконалити та оптимізувати виробництво.

Участь безкоштовна.

Для реєстрації на семінар перейдіть за посиланням:

https://forms.gle/iS7vKVQsicgBrK1U9

Форум інтеграції бізнесу та освіти

Довідково:

SIEMENS – однин  із світових лідерів в галузі автоматизації та цифрових рішень,

https://new.siemens.com/ua/uk/produkty/avtomatyzatsiya-promyslovosti.html

Rittal Ukraine – провідний постачальник розподільчих шаф, рішень для електророзподілення та мікроклімату промислових шаф, https://www.rittal.com/uaru/content/ru/unternehmen/rittal___das_system/rittal___das_system_1.jsp

LAPP Kabel – провідний виробник кабельної продукції, який поставляє все: від кабелю, з'єднувачів і аксесуарів до готових рішень для з'єднання.

https://lappukraine.lappgroup.com/produkcija/lapp-kabel.html

PILZ – постачальник продуктів, рішень та послуг для безпечної автоматизації виробництва. https://www.pilz.com/en-PL/products

Новини

All news