Шановні науковці! Запрошуємо вас взяти участь у вебінарах про можливості ресурcів та інструментів на платформі Web of Science. Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина – фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics. Слухачі, що переглянуть інформацію тривалістю понад 90% часу кожного з вебінарів, отримають сертифікати учасника. Під час реєстрації вказуйте одну і ту ж електронну пошту.

6 липня

Тема: Авторські ідентифікатори: Publons|ResearcherID, ORCID та інші

Тези: показники, що застосовуються для оцінки наукового доробку автора, зокрема у Web of Science Core Collection (кількість статей, цитувань, h-index (індекс Гірша), beamplot; підготовка звітів про публікаційну діяльність науковця, відділу, установи; функції та можливості авторських ідентифікаторів; створення, наповнення, застосування Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar; відповіді на питання.

Реєстрація:

10:15–11:15, https://bit.ly/2TbDWrK

16:15–17:15, https://bit.ly/3qzsumi

 

8 липня

Тема: Оновлений Journal Citation Reports

Тези: новий інтерфейс Journal Citation Reports (JCI); основні показники, які можна визначити для видання; нова метрика; застосування JCI для підбору та оцінки видання для публікації власних результатів та формування стратегії розвитку видання; вартість публікації; відповіді на питання.

Реєстрація:

10:15–11:15, https://bit.ly/3x1rwl5

16:15–17:15, https://bit.ly/35qVseq

 

Протягом року запрошуємо вас взяти участь у щомісячній серії «Clarivate науковцям, або місце зустрічі змінити не можна». Кожного другого четверга місяця о 16:15 гарантовано буде проводитися вебінар українською. Реєстрація на всі вебінари відкрита, теми будуть оголошуватися за місяць.

12 серпня, https://bit.ly/3i71ZQU

09 вересня, https://bit.ly/2Xt9F6w

14 жовтня, https://bit.ly/3hYu3FX

11 листопада, https://bit.ly/35u3DGW

09 грудня, https://bit.ly/38v8WrB

Новини

All news