Поліський національний університет відтепер проводить іспит на рівень володіння українською мовою. У приміщенні університету 11 серпня відбувся перший день іспитів. Для цього спеціально обладнали 14  комп'ютерами аудиторію №406, що у четвертому корпусі.

Поліський національний університет долучився до проведення іспитів на рівень володіння державною мовою, як спеціально уповноважена установа. Нашим університетом укладений договір про співпрацю з головою нацкомісії зі стандартів державної мови на проведення іспитів. Ми виконали всі технічні вимоги щодо апаратного забезпечення для тестового іспитування. Кожне робоче місце обладнане сучасними комп'ютерами, гарнітурою з навушниками та вебкамерами. На іспитовий майданчик ми надали графік іспитів. Нагадую, що у серпні ми проводимо іспити тричі на тиждень по три іспити вдень”, - розповів проректор університету Юрій Демяненко.

AAA 7720

 

Варто зауважити, що рівень володіння державною мовою особами, визначеними пунктами 134791013 частини першої статті 9 Закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної” ,  засвідчується державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою 

Рівень володіння державною мовою особами, визначеними пунктами 2568111214-16 частини першої статті 9 цього Закону, засвідчується документом про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни)

Документ, що засвідчує рівень володіння державною мовою, подається особою до обрання чи призначення на посади, визначені частиною першою статті 9 цього Закону.

Деталі за телефоном: 0973477364 (Людмила)

Запрошуємо пройти тест у нас! 

іспит на рівень володіння української мовою 1628489654 109

 Пресслужба Поліського національного університету

Новини

All news