24 травня 2021 р. на базі Науково-інноваційного інституту економіки і агробізнесу Поліського національного університету проведено науково-практичну конференцію «Наукові читання – 2021»

Конференція присвячена обговоренню теоретичних та практичних питань регіонального розвитку в умовах самозабезпеченості, підвищення стійкості до зовнішніх чинників.

Свої виступи представили викладачі факультету права, публічного управління та національної безпеки, факультету економіки і менеджменту, факультету обліку і фінансів, студенти спеціальностей «Публічне управління та адміністрування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Міжнародні економічні відносини». Конференція проходила як в очному форматі, так і онлайн. У цілому у ній прийняло участь близько ста викладачів та студентів.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися Данкевич В. Є., декан факультету права, публічного управління та національної безпеки Поліського національного університету, д. е. н., професор; Ходаківський Є. І., директор НІІ економіки тат агробізнесу, професор кафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління Поліського національного університету, д. е. н., професор; Якобчук В. П., завідувач кафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління Поліського національного університету, к. е. н., професор; Швець Т. В., завідувач кафедри інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності Поліського національного університету, к. е. н., доцент.

У пленарних виступах звучали доповіді Захаріної О. В., заступника декана з наукової роботи факультету права, публічного управління та національної безпеки, к. е. н., доцент щодо перспектив розвитку наукової роботи викладачів та студентів; Присяжнюк О. Ф., доцента кафедри менеджменту організацій та адміністрування ім. Миколи Поліщука, к. е. н., доцент щодо сучасних технологій адміністративного менеджменту; Булуя О. Г., доцента кафедри інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності, к. е. н., доцент про напрями розвитку інформаційної грамотності; Тищенко С. В., доцента кафедри туризму, к. е. н., доцент з питань формування та реалізація туристичної політики держави; Войтенка А. Б., професора кафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління, к. держ. упр. Щодо управління процесами децентралізації в Україні; Плотнікової М. Ф., доцент кафедри інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності, к. е. н., доцента з щодо перспектив впровадження ноосферної освіти як біоадекватна методика в педагогіці та психології в умовах збалансованого розвитку; Федорчук І. А., магістранта спеціальності «Публічне управління та адміністрування» про національну стратегію розвитку деінституціоналізації: план регіонального розвитку Житомирської області; Пантуса П. А., магістранта спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» про перспективи вирощування та реалізація ягід за голландською технологією та інших.

Серед напрямів дискусії були управління реалізацією стратегій місцевого розвитку; публічне управління розвитком територіальних громад; збалансований регіональний розвиток в умовах глобалізації; інноваційно-інвестиційні засади розвитку агробізнесу; розвиток економіки в умовах євроінтеграційного вектору України; інтелектуалізація національної економіки; моделювання процесів управління конкурентоспроможністю підприємства; організаційно-економічні засади розвитку інноваційних видів туризму; публічне управління розвитком територіальних громад; особливості державної служби: вітчизняна практика та зарубіжний досвід та інші.

Новини

All news