Поліський національний університету долучився до проведення Свята Переможця, яке днями відбулось в онкогематологічному відділенні Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні.  На заході разом зібралися лікарі, сім'ї дітей, які одужали від складної хвороби, а також їх друзі, благодійники та волонтери. Організатором свята виступив Благодійний фонд «Разом до життя». 

Для дітей-переможців влаштували святковий концерт, веселі розваги з аніматорами, майстер-класи, а також подарували смаколики, сердечне тепло, усмішки, відчуття радості за кожну врятовану дитину і її родину.

 

“Деякі хвороби лікують, а рак - перемагають. З ним борються щоденно не на життя, а на смерть. Рак - це не тільки про виздоровлення, рак - це про перемогу дорогою ціною.

Саме тому ми запросили сім'ї юних переможців, лікарів, волонтерів та благодійників, щоб відсвяткувати їх перемоги, їх витримку, рішучість, сміливість, силу, їх жагу до життя.

Свято Переможців - це місце, де багато сміху, солодощів, подарунків. Тут зустрілись діти, які колись лікувались в одному відділенні. Цей день є святковим для кожного, хто стоїть за спиною онкохворих дітей та допомагає їм виздоровлювати. І я безмежно вдячна всім, хто приєднався до участі в організації та зробив це свято теплим і дуже красивим. Я хочу висловити слова вдячності директору ЖОДКБ Юрію Довгополому, який дозволив втілити в життя найсміливіші наші задумки і всіляко допомагав їх виконати. Давньому, доброму і надійному другу БО і наших діток, депутату міської ради, проректору Поліського національного університету і просто хорошій людині Івану Мартинчуку. Дякую голові студентського профкому, завідуючій відділом гуманітарного та соціального розвитку Поліського університету Тетяні Бойко і студентам цього ВНЗ за неоціненну допомогу в підготовці та проведенні свята!”, - сказала Людмила Свобода.

 

Крім, того вона подякувала всім іншим благодійникам, волонтерам та учасникам свята за підтримку.

 

Пацієнтка Марія розповіла свою історію одужання та зізналася, що підтримка волонтерів на етапі хвороби була важливою для неї. Тепер дівчина приходить лише на планові обстеження.

 

“Я захворіла в 11 класі. Була ображена несправедливістю. Коли інші готуються до випускного, обирають ВУЗи і сукні… Не хотілось ні з ким спілкуватися. Аж одного разу голова БО «Разом до життя» Людмила принесла у палату пазли. Великий розмір, дрібні деталі. Мав скластися натюрморт з бузком, тому половина цих шматочків була бузкового кольору, а половина - зеленого. Виглядало "анріал". Пазли були розкладені біля ліжка на підлозі, санітарки знали - "тут ми не миємо і не чіпаємо". Моїми руками була мама, яка тут же пробувала. Через 6 місяців пазл було складено. Я одужала і стала Переможницею, і навіть танцювала вальс на випускному. Лікування довготривале, дороговартісне. Коли ресурси, у тому числі і сердечні, виснажуються - потрібен хтось, хто принесе той пазл у палату. І організує свято. Дякую”, - сказала Марія. 

Пресслужба Поліського національного університету

Новини

All news