ПОЛІСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗАПРОШУЄ

до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 

зі спеціалізації «ЕКОНОМІКА БІЗНЕСУ»!

Шановні колеги, шановні студенти!

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.11.20 р. № 1457 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» Поліський національний університет призначено базовим закладом вищої освіти з проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка бізнесу» (далі – Конкурс). Студентські наукові роботи, що подаються на Конкурс, повинні відповідати вимогам «Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 р.  №605, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15.05.2017 р. №620/30488. При порушенні цих вимог наукові роботи за рішенням галузевої конкурсної комісії знімаються з розгляду.

Просимо до 15 лютого 2021 р. (термін відправки робіт встановлюється за поштовим штемпелем) надіслати студентські наукові роботи переможців І туру Конкурсу, що проводився у Вашому ЗВО (кількістю не більше 3-х), за адресою: Старий бульвар, 7, м. Житомир, 10008, Поліський національний університет, галузевій конкурсній комісії зі спеціалізації «Економіка бізнесу». Роботи на Конкурс надсилаються в паперовому вигляді на адресу Поліського університету та в електронному форматі (.doc або .docx) на електронну скриньку This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Фіналісти Конкурсу за рішенням галузевої конкурсної комісії будуть запрошені для участі в підсумковій науково-практичній конференції, де матимуть змогу представити та захисти конкурсну роботу.

Відповідно п.10 «Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей» інформацію про дату проведення підсумкової науково-практичної конференції, списки запрошених для участі у конференції та їх наукові роботи, рецензії на всі наукові роботи, подані на Конкурс, а також рейтинговий список буде висвітлено на веб-сайті Поліського національного університету: znau.edu.ua у розділі наука (Конкурс «Економіка бізнесу»).

 

У разі виникнення додаткових запитань просимо звертатися до:

Валінкевич Наталія Василівна – доктор економічних наук, професор, т. (067) 812-32-34;

Овдіюк Олена Миколаївна – кандидат економічних наук, доцент – секретар галузевої конкурсної комісії, т. (096) 468-36-15.

З повагою, Оргкомітет конкурсу

Новини

All news