Анонсуємо старт проєкту "Агенти кліматичних змін" за підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань SECO та Житомирської міської ради, що впроваджується комунальною установою «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради та Поліським національним університетом.

Метою проєкту є популяризація дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, раціонального використання енергетичних ресурсів та впровадження заходів з адаптації до зміни клімату серед населення Житомира.

Проєкт буде реалізовано у рамках функціонування школи "Агенти кліматичних змін", що започатковано у 2018 р. У процесі роботи школи було залучено багато кліматичних активістів: учнів шкіл міста Житомира, вихованців Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова, студентів факультету лісового господарства та екології Поліського національного університету. Школа "Агенти кліматичних змін" працює задля здійснення екологічно-просвітницької роботи з популяризації екологічного способу життя, принципів етичного споживання природних ресурсів та енергії, формування особистої активної позиції учнів у вирішенні екологічних проблем міста шляхом здійснення екологічно дружніх вчинків щодо енергозбереження, скорочення викидів парникових газів і пом’якшення зміни клімату. 

В рамках заходів планується проведення семи практичних занять, проведення цікавих експериментів та навчальних ігор. Заходи проєкту будуть проходити протягом 2021 року та в залежності від ситуації із COVID-19 у місті.

Для участі необхідно до 22 червня 2021 р. заповнити форму за посиланням https://forms.gle/hUH3nwzUxfFXfhNB7

Новини

All news