Делегація Поліського національного університету взяла участь у ХХІІ Зльоті студентів-лідерів аграрної освіти, який відбувався 20–21 травня на базі Сумського національного аграрного університету.

Це щорічний захід, до якого запрошуються студенти, які продемонстрували відмінні результати у навчанні, стали переможцями або призерами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, лідери студентського самоврядування.

Враховуючи ситуацію з коронавірусом захід відбувався в онлайн форматі. Проте це не завадило учасникам поспілкуватися, обмінятися думками з приводу розвитку аграрної освіти в Україні та розв’язання глобальних проблем людства.

Поліськіий національний університет представляла делегація з 15 студентів – іменні стипендіати та відмінники навчання, голова студентської ради університету на чолі з проректором з навчально-наукової роботи, соціального та гуманітарного розвитку Іваном Володимировичем Мартинчуком. 

 

Учасники:

Дем’янчук Іван Володимирович - Агрономічний факультет. 

Шульга Сергій Юрійович  - Агрономічний факультет

Лимарчук Вадим Володимирович - Агрономічний факультет

Присяжнюк Ілона Вікторівна Факультет - Ветеринарної медицини

Шаробокова Єлізавета Володимирівна - Факультет Інженерії та енергетики

Поліщук Іван Миколайович - Факультет Інженерії та енергетики

Мельник Анна Олегівна - Факультет Обліку та фінансів

Кулікова Анна Сергіївна - Факультет Права, публічного управління та національної безпеки

Остапчук Анна Анатоліївна - Факультет Права, публічного управління та національної безпеки

Шишка Руслана Олександрівна - Факультет Права, публічного управління та національної безпеки 

Похільченко Олександр Михайлович - Факультет Права, публічного управління та національної безпеки

Васяк Владислав Юрійович - Технологічний факультет

Зибалова Альона Сергіївна - Факультет лісового господарства та екології

Пономарьова Карина Андріївна  - Факультет економіки та менеджменту

Ніквашвілі Діана Георгіївна  - Факультет економіки та менеджменту

 

За результатом виступу з доповіддю на панельній дискусії студент Поліського національного університету Поліщук Іван здобув призове місце.

Всього у зустрічі взяли участь понад 150 студентів з різних закладів вищої та фахової передвищої освіти аграрного спрямування. Всі вони мали нагоду поділитися своїми напрацюваннями та досягненнями  у 7 напрямках: сучасні моделі сільського господарства; точне землеробство та цифрові технології в сільському господарстві; циркулярна економіка – переосмислення відходів як ресурсів; сталий розвиток та екологічна безпека; сучасні технології в тваринництві; лідерство та формування індивідуального бренду; інноваційний розвиток АПК та сільських територій. Модерували дискусійні панелі викладачі Сумського НАУ. 

 

Крім того, в рамках Зльоту відбулося засідання Об’єднаної ради студентського самоврядування, де голову студентської ради Поліського національного університету  Івана Дем’янчука було обрано заступником  голови ради. Щоб ближче познайомити студентів-лідерів зі Сумським НАУ відділ організації виховної роботи зі студентами влаштував онлайн-квест «Знайомтесь – СНАУ!»

Наступним закладом вищої освіти, який буде зустрічати учасників Зльоту – Миколаївський національний аграрний університет.

Новини

All news