• Перелік спеціальностей та обов’язкових сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти для здобуття ступеня бакалавра
  • Пріоритетність ЖНАЕУ
  • Спеціальності та спеціалізації університету

Інформаційне повідомлення

Телефони приймальної комісії:
(0412) 22-75-19
+38 (063) 108-78-60
+38 (097) 753-49-43.

  На кафедрі психології факультету права, публічного управління та національної безпеки Поліського національного університету з 14 по 17 вереснявідбулися Дні Психології. Першій річниці роботи кафедри було присвячене масштабне святкування, яке відмічали низкою заходів.

У Поліському національному університеті триває профорієнтаційна робота з учнівською молоддю. Днями викладачі  та учні  10-11 класів Коростишівського ліцею №5 побували на екскурсії в ботанічному саду, відвідали ветеринарну клініку, контактний зоопарк, лабораторію аквакультур та екології лісу,  лабораторію кінології, Екоцентр, інжинірингову школу, ознайомились з технічною базою регіонального інноваційно космічного кластеру “Полісся”, побували на заняттях  факультету лісового господарства та екології. Крім того, школярі мали можливість поспілкуватися з ректором університету Олегом Скиданом  та поставити запитання, які їх цікавили. 

У Житомирі в СК «Динамо» 19 вересня відбувся чемпіонат області з карате серед дітей, молоді та дорослих. В змаганнях приймали участь більше 200 спортсменів.

Рішенням 38-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО (2015 рік, м. Париж) дата 20 вересня оголошена Міжнародним днем студентського спорту. В Україні цей день визначається щорічно з 2017 року.

Державна науково-технічна бібліотека України (далі – ДНТБ України) за підтримки Міністерства освіти і науки України у співпраці з ORCID протягом вересня та жовтня 2021 року (29.09, 01.10, 04.10) проведе серію вебінарів та майстер-класів на тему: «Використання постійних ідентифікаторів учених та установ, їх роль у науковій екосистемі.Інструменти ORCID для науковців».

22.09.2021 р. з 15:00 до 15:40 відбудеться в онлайн-режимі відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках програми проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» другого (магістерського) рівня вищої освіти Поліського національного університету. 

Участь усіх бажаючих у відеоконференції за посиланням:    

https://us04web.zoom.us/j/75006068879?pwd=NE1HQ3FqR3Nab0txcFB2SndGSFN1QT09

 
Ідентифікатор конференції: 750 0606 8879
Пароль: 2021

Студенти та колектив Поліського національного університету 17 вересня долучились до Міжнародної акції «World Cleanup Day». Прибирали дві локації: за мостом, що у парку культури та відпочинку, а також у Ботанічному саду.  Всесвітній день прибирання - найбільша щорічна соціальна подія у світі. Її мета - порятунок планети від сміття. Організатор акції -  Всеукраїнський молодіжний рух “Lets do it Ukraine”. 

На території Ботанічного саду студенти та викладачі Поліського національного університету 17 вересня висадили десятки саджанців дерев. Такий захід учасники акції присвятили до Дня працівника лісового господарства України, який відзначається щорічно у третю неділю вересня.

У приміщенні Поліського національного університету з 13 по 17 вересня тривала виставка грибів. Відвідувачі експозиції мали змогу не лише побачити близько 80 різних видів грибів, але й дізнатися про те, які гриби їстівні, а яких слід взагалі уникати під час збирання

У Поліському національному університеті для студентів та викладачів 15 вересня ГО організація “Скриня корисних справ” провела майстер-майнд в рамках проєкту “Житомир надихає”. Метою проєкту є підвищення рівня патріотизму та обізнаності житомирян у гендерній тематиці. Сам проєкт - це презентація відеороликів про видатних жінок, чиї імена пов'язані з Житомиром.

Для студентів-першокурсників факультету права, публічного управління та національної безпеки 13 вересня відбулась історико-краєзнавча екскурсія “Твій Житомир”. З визначними місцями міста екскурсантів знайомив кандидат історичних наук, доцент кафедри суспільних наук, керівник Центру історико-демографічних досліджень та біографістики, який діє при Поліському національному університеті, Геннадій Махорін.

17.09.2021 р. з 10:30 до 11:30 відбудеться в онлайн-режимі відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках програми проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Міжнародний менеджмент» другого (магістерського) рівня вищої освіти Поліського національного університету. 

У Києві на НСК «Олімпійський» 9 вересня 2021 року відбувся командний чемпіонат України з естафетного бігу. Участь у змаганнях взяли команди з 11 областей України та міста Києва. 

У Поліському національному університеті 6 вересня відбулось відкриття Літньої школи DAAD – go east Sommerschule 2021  "Чорнобиль сьогодні – дика природа без кордонів", яка є спільним україно-німецьким проєктом. Протягом двох тижнів магістри та докторанти з усіх куточків Німеччини вивчатимуть наслідки аварії на ЧАЕС.

Новини

All news