У м. Хмельницький 29 травня  проходив фінальний тур чемпіонату України серед чоловічих команд Суперліги з волейболу сезону 2017–2018 рр.

Протягом 25–27 травня в м. Біла Церква проходив чемпіонат України з баскетболу серед ветеранів 35+.

У спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету 28 листопада о 15.30 проведуть турнір з волейболу.

  Протягом 15–19 листопада в Сеулі (Південна Корея  проходить чемпіонат світу з гирьового спорту серед дорослих, юніорів та юніорок.

До складу збірної команди України увійшли 14 спортсменів: Ігор Гавришко, Максим Канунніков, Олег Коломієць, Олексій Остапчук, Ярослав Сушко, Володимир Недоля, Сергій Єрмоленко, Володимир Поручіков, Євгеній Колесник, Олександр Дзюба, Андрій Степурський, Микола Ткачук, Антон Бабічев та Михайло Тупиця.

Нагадаємо, що Євгеній Колесник – студент технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету, титулований спортсмен.

До колекції нагород  спортсмена на цьогорічному чемпіонаті світу з гирьового спорту спочатку додалася  «бронза» в індивідуальному виступі, а згодом «срібло» в командній естафеті.

 Протягом 15–19 листопада в Сеулі (Південна Корея)  проходить чемпіонат світу з гирьового спорту серед дорослих, юніорів та юніорок.

Запрошуємо відвідати Спортивний вечір, присвячений підсумкам спортивного року та відкриттю ХХІІІ Спартакіади Житомирського національного агроекологічного університету.

У спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету 14 листопада проходили змагання з шахів у залік Спартакіади «Здоров’я» серед викладачів та співробітників.

У Києві 11 листопада відбувся 27-й відкритий Чемпіонат НАББА/ВФФ України з бодібілдингу, фітнесу та дитячого фітнесу.

 У спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету 2 листопада проходили змагання з настільного тенісу в залік ХІІІ Спартакіади «Здоров’я» ЖНАЕУ 2017 року серед викладачів та співробітників.

Протягом 12–15 жовтня у Дніпрі проходив чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих у розділах PF, FC, К1 та MF.

 У  спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету 17 жовтня проходили змагання з пауерліфтингу в залік Спартакіади першокурсників 2017–2018 н. р.

  У спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету 12 жовтня проходили змагання з бадмінтону в залік Спартакіади ЖНАЕУ серед першокурсників 2017–2018 н. р.

 На  спортивній базі Полтавської державної аграрної академії  7 жовтня стартував Чемпіонат України з гирьового спорту серед чоловіків, жінок і ветеранів спорту.

Новини

All news