У Житомирському національному агроекологічному університеті 27 лютого лектор-координатор Всеукраїнської благодійної організації «АСЕТ» Світлана Конорева провела корисну та пізнавальну лекцію для студентів.

«ВК "Житичі-ЖНАЕУ" створили справжню сенсацію, – повідомив 1 березня голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма у соцмережі. – 

Наші хлопці перемогли львівський "Барком-Кажани" з рахунком 3:0.

 З нагоди 8 Березня у Поліському національному агроекологічному університеті традиційно влаштували святковий концерт, під час якого жіночу частину колективу та студентства навчального закладу вітали ректор і голова первинної профспілкової організації співробітників.

Протягом  22–23 лютого  у спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету проходив Всеукраїнський турнір зі спортивної аеробіки серед юнаків, юніорів та молоді «Кубок Корольова-2020».

 

ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» на базі спортивного комплексу Житомирського національного агроекологічного університету протягом 16–21 лютого проводив  чемпіонат України з волейболу U-21 серед спортсменів з порушеннями слуху, чоловіки.

 У Житомирському національному агроекологічному університеті протягом 16-21 лютого проходить  чемпіонат України з волейболу  U-21 серед спортсменів з порушеннями слуху.

Протягом 1416 лютого в м. Києві на базі Національного університету біоресурсів та природокористування України проходив чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів ЗВО.

У спортивному комплексі Поліського національного університету  5 березня проходили змагання з бадмінтону в залік ХХV Спартакіади університету.

Профком студентів та відділ  соціального і гуманітарного  розвитку Житомирського національного агроекологічного університету організували тематичний конкурс «валентинок» серед факультетів навчального закладу з нагоди Дня всіх закоханих.

 

15 вересня у залі засідань міської ради відбулося нагородження стипендіями міського голови обдарованих та перспективних спортсменів, студентів вищих навчальних закладів  Житомира та вручення грантів міського голови.

Для студентів викладачів технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету 12  вересня фахівці Бернського університету (Швейцарія)  - Джудіт Петер-Еглі та Петером Шпрінгом, провели семінари з органічного свинарства та птахівництва.

У Поліському національному університеті напередодні Міжнародного жіночого дня влаштують святковий концерт. Зокрема, захід  для викладачів, співробітників і студентів проходитиме в актовій залі 6 березня з 11 години.

 З 12 по 14 вересня у Житомирському національному агроекологічному університеті  проходить виставка живих грибів.

Подібні заходи, кажуть викладачі ВНЗ, проводили й раніше, втім нині через особливий ажіотаж через дари лісу, вирішили нагадати про те, які гриби їстівні, а яких слід взагалі уникати під час тихого полювання.

Для огляду відвідувачів представлено близько сотні різновидів грибів. Усі їх на території Корбутівського військового лісництва напередодні зібрала доцент кафедри геодезії та землеустрою ЖНАЕУ Тетяна Коткова. Вона й виступила ініціатором та організатором виставки, яка востаннє проводилася в університеті 6 років тому.

Немає серед нас жодної людини, яка не знає про існування прекрасного весняного свята – Міжнародного жіночого дня, що людство святкує 8-го Березня.

У Житомирі 17 лютого   біля центрального входу до ТРЦ «Глобал»  проходила акція на підтримку онкохворих дітей "Надія Є!". Це   щорічний флешмоб, який проводять у Всесвітній день онкохворої дитини. Зокрема, у різних містах України одночасно запалюються свічки, які складаються у слова підтримки – «Надія Є». Під час флешмобу також збирали кошти на лікування онкохворих дітей.  

Новини

All news