В рамках кампанії уряду ФРН «Study in Germany – Land of Ideas» для молоді, яка бажає навчатися в ФРН, діє інтернет-ресурс https://www.study-in-germany.de/en/

Конкурс проводиться в рамках проголошення 2020 року Роком розвитку туризму в регіонах та на сільських територіях і передбачає врахування кризових явищ, пов’язаних з пандемією.

В Україні стартувала реєстрація на глобальну інноваційну програму для молоді UPSHIFT Online. Мета програми – надати підліткам і молоді можливість розвивати професійні навички та заснувати власне соціальне підприємництво.

3 червня 2020 року в Україні оголошено про початок освітньо-грантової програми для жінок-фермерок, які проживають у сільській місцевості, під назвою «TalentA». Програма заснована за ініціативи та фінансування міжнародної науково-дослідницької компанії Corteva Agriscience та при підтримці Фонду ООН у галузі народонаселення, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), Центру «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Громадської організації «Всеукраїнська Рада Жінок-Фермерів».

Програма стажування від німецького бізнесу для України пропонує студентам та молодим випускникам з України можливість пройти стажування терміном три-п'ять місяців у провідних німецьких компаніях. Стажери отримують уявлення про корпоративну культуру в Німеччині та знайомляться із сучасним менеджментом та організацією праці.

З метою підвищення впізнаваності ЖНАЕУ серед європейських вишів та розширення спектру програм академічної мобільності науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти університетом було укладено договір про партнерство і співробітництво з Польською фундацією «Інститут Міжнародного Академічного та Наукового Співробітництва». Співпраця буде здійснюватись в наступних сферах:

Стипендія FECAVA IVC Evidensia Student Travel заснована на ідеї про те, щоб дозволити європейським студентам ветеринарам отримати досвід участі у міжнародному ветеринарному конгресі і ознайомитись з діяльністю FECAVA.

Опис: Енергоємні галузі в Європі залежать, з одного боку, від дуже великих обсягів корисних копалин та іншої сировини (наприклад, 70% технологічного виробництва залежить від мінералів та металів). З іншого боку, вони сильно покладаються на імпорт з третіх країн (видобуток в Європі покриває лише 29% попиту).

Leibniz ScienceCampus (LSC) пропонує до шести стипендіальних програм для дослідників тривалістю не більше трьох з половиною років. Стипендії розміром в 1500 євро на місяць. Початок програми 1 березня 2020 року. Стипендії будуть виплачуватися протягом 18 місяців зі можливістю продовження на два роки, за умови підтвердження прогресу наукової діяльності.